Hakkımızda

1967 yılında Abdullah AKÖZ tarafından oto elektrik tamir dükkânı olarak kurulan şirketimiz, yıllar içerisinde bugün halen imalatını yapmakta olduğumuz sac elektrik sayaç panosu imalatına başlamıştır.

Geçen yıllarla birlikte pano dışında plastik malzeme ve iç- dış mekân aydınlatma alanlarında da üretim yaparak bugün ürün çeşitliliğini 4000 m2 kapalı alanda 400'ün üzerine çıkarmayı başarmıştır. Üretimde kalite ve yenilikçiliği esas alan şirketimiz 2008 yılında Antalya Şubesini, 2014 yılında da Ankara Şubesini açarak Türkiye geneli 30 bayisi ile hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Ürün gamında; Sıva Altı-Sıva Üstü Polikarbon ya da Sac Kapaklı 1-10 Monofaze Sayaç, Sıva Altı –Sıva Üstü Polikarbon ya da Sac Kapaklı 1-10 Trifaze Sayaç Panoları, Telefon, Kofre, Şantiye, Sulama ve Kumanda Panoları üretimi, Plastik Grubunda Kasa, Buat, Polietilen Boru üretimi, Aydınlatma Grubunda Cam Aydınlatma, Bahçe Aydınlatma Armatürleri ve Direkleri üretimini yapmaktadır.

Üretiminde müşteri memnuniyetini öncelik olarak benimseyen kalite yenilikçiliğe olan bağlılığını sürdürerek üretim yapmaya devam edecektir.